how to create free website

Libelle Kurumsal

Libelle Temizlik ve Sağlık Robotu ürününü; yaşamımız için önemli olan havanın yaşadığımız ortamda temiz olabilmesi için ürettik. Dünyamızda hızla değişen teknolojik gelişmelerle temizlik sistemlerine yeni boyutlar katıyoruz. Suyun muhteşem gücünü keşfederek, ISLANAN TOZLAR UÇAMAZ MANTIĞI ile gerçek temizliği yakalayarak evinizdeki toz kaynaklarını tamamen kurutuyoruz.

Eski sistemlerde kullanılan toz torbası ve benzeri filtreleme sistemleri yapılarından dolayı ortama tekrar tozu bırakma ve kısa sürede gözeneklerin tıkanması sebebi ile boşa enerji ve zaman kaybına yol açarken, su filtrasyonlu Libelle temizlik robotumuz %99’luk filtreleme oranı ile boşa enerji ve zaman kaybını engellemektedir.
Hedefimiz ülkemizde yakaladığımız yüksek Müşteri Memnuniyeti, yaygın – hızlı teknik destek ve servis ağı ile kaliteli hizmet anlayışımızı bu ülkelerde de yerleştirmek ve daha fazla kitlenin bu çok özel ürünümüzden faydalanmasını sağlamaktır.

Vizyonumuz:
İnsan sağlığı ve faydasını en öncelikli hedef olarak değerlendirmek suretiyle; en modern ürünleri, kurumsal prensipler doğrultusunda güvenli, ekonomik ve kaliteli şekilde müşterilerimize özenle sunarken ilgili iş kolundaki seçkin konumunuzu daha üst düzeylere taşımak.

Amacımız:
Yakaladığımız yüksek müşteri memnuniyetini, yaygın – hızlı teknik destek ve servis ağı ile kaliteli hizmet anlayışımızı sürdürmek ve daha fazla kitlenin bu çok özel ürünlerimizden faydalanmasını sağlamaktır.

Libelle Temizlik Robotu

Hermes Su Arıtma Sist.Paz.Dağ. ve Tic. A.Ş.
Şerifali Mah. Hatboyu Bulvarı
Burhan Sk. No:15/A, Ümraniye, İstanbul 

Çağrı Merkezi : 0 850 885 35 33
Teknik Servis : 0 554 887 31 15 
WhatsApp : 0 554 887 31 15

ABONE OLUN

Kampanyalardan haber almak için abone olun.


Bizi sosyal medyadan takip edeblirsiniz.