easy site creator

Libelle Aqua Lotus
WD-100

İnsanların yasaması için üç maddeye ihtiyaç vardır.
İyi ve sağlıklı yiyecek
İçmek için temiz su
Temiz hava

Hermes Pazarlama olarak yaşamımız için bu 3 maddeden en önemlisi olan HAVANIN yaşadığımız ortamdan temiz olabilmesi için Libelle’yi ürettik.

Dünyamızda hızla değişen teknolojik gelişmeler temizlik sistemlerine yeni boyutlar katıyor.

Suyun muhteşem gücünü keşfeden Hermes Pazarlama olarak firmamız , ISLANAN TOZLAR UÇAMAZ MANTIĞI ile gerçek temizliği yakalamıştır.

Eski sitemlerde kullanılan toz torbası ve benzeri filtreleme sistemleri yapılarından dolayı ortama tekrar tozu bırakma ve kısa sürede gözeneklerin tıkanması sebebi ile boşa enerji ve zaman kaybına yol acarken, su filtrasyonlu libelle temizlik robotumuz %99’luk filtreleme oranı ile boşa enerji ve zaman kaybını engeller.

* Toz torbasız, su hazneli sistemiyle bütün toz ve kirleri su haznesinde toplar. 360° hava çıkışları ile suda yıkanmış, temiz havayı ortama yayar.

* Separatör: Tirbün sistemli küçültülmüş bir uçak mortu sayesinde, dakikada 26.500 devirle dönen, SEPERATÖR adı verilen ayrıştırıcı, hazneye gelen bütün tozları suya çarptırır. Milyonlarca toz parçasının suya yapışmasını sağlar. Piyasada satılan su hazneli süpürgelerden ayıran en büyük özelliğidir.(Bu süpürgelerde seperatör yerine, suya yakın konumda bir filtre bulunur. Nemli olan filtre; tozların yapışmasına, kötü koku oluşmasına ve bakterilerin 10 kat daha üremesine neden olur. Çünkü bakteriler nemli ortamda kuru ortama göre 10 kat daha hızlı ürerler.)

* Derin Temizleme Aparatı: Ana motordan hariç ekstra bir motorla çalışan , halılarınızda yataklarınızda ve kanepelerinizde ekstra temizlik gücü sağlar. Halının tüylerini aralayarak en dipteki tozları ve mite’ları suyun içine hapseder ve halınız ilk günkü görünümünü elde eder. Zamandan da tasarruf ederek daha sağlıklı bir ortamda yaşamanızı sağlar.

* Hepa Filtre: Havanın içinde bulunan ve suyun bile tutmakta güçlük çektiği polen gibi mikrondan daha küçük partiküllerin tekrar dışarı çıkmasını engeller. 

Separatör Libelle’nin kalbidir. Separatör ayırıcı, ayrıştırıcı demektir. Bir balık için solungaçlar ne kadar önemliyse Libelle için separatör o kadar önemlidir. Separatörün görevi, giren kirli havanın tozunu ayırıp suya hapsetmektir. Evinizdeki tüm tozlardan kurtulup evinizi tozsuz tutma şansınız var mı? Her gün yaptığınız bu işlemin yağmur altında araba kurulamaktan bir farkı var mı?Maalesef yok.

İşte Libelle sizin yıllardır boşa yaptığınız işlemleri durdurmak için üretildi. Separatörde, suyla hava birleşiyor, tozlar suya çarpıyor ve hava temizlenmiş olarak dışarı çıkıyor. Bu işlemin başarılı olabilmesi için separatörün yaptığı devrin oldukça yüksek olması gerekiyor. En hızlı yarış arabası bile 10-12 bin devir yapabilirken Libelle'nin separatörü dakikada 26.500 kez dönüyor. İçinde çift tribünlü minyatürize edilmiş uçak motorlarının bir benzeri bulunmaktadır.

Piyasada satılan basit sulu sistemli elektrik süpürgelerinden ayıran en büyük fark da budur. Basit sulu sistem süpürgelerde kesinlikle seperator yoktur. 

Dünyamızda hızla değişen teknolojik gelişmeler temizlik sistemlerine yeni boyutlar katıyor. Suyun muhteşem gücünü keşfeden Hermes Pazarlama olarak firmamız , ISLANAN TOZLAR UÇAMAZ MANTIĞI ile gerçek temizliği yakalamıştır.

Eski sitemlerde kullanılan toz torbası ve benzeri filtreleme sistemleri yapılarından dolayı ortama tekrar tozu bırakma ve kısa sürede gözeneklerin tıkanması sebebi ile boşa enerji ve zaman kaybına yol acarken, su filtrasyonlu libelle temizlik robotumuz %99’luk filtreleme oranı ile boşa enerji ve zaman kaybını engeller. 

Dilerseniz Libelle'yi bu odada yeterli süre çalıştırıp havada uçuşan bütün toz ve partikülleri % 97 oranında minimum seviyeye indirebilirsiniz. Sizce sadece havayı yıkayarak bu odada tam bir temizlik yapmış olur muyum? Olmaz tabi ki. Halılar mobilyalar ne olacak?

Haklısınız biz havayı ne kadar temizlersek temizleyelim, halılarınıza ve mobilyalarınıza yerleşen toz ve bakteriler sizin her yürümeniz ve oturup kalkmanızda havalanıp soluduğunuz havaya karışacaktır. Farz edin ki evinizin yakınlarında bir bataklık var ve o bataklıktan her gün sivrisinekler geliyor. Siz onlardan kurtuluyorsunuz onlar tekrar geliyorlar. Onları her gün teker teker öldürmekle baş edemeyiz. Bataklığı kurutmamız gerekiyor. Bataklığı kurutmadan sivrisineklerden kurtulma şansımız yok. Bu sadece günlük bir çözüm olur. Halı ve mobilyalardaki tozları, yani kaynağı kurutmadan tozlardan kurtulma şansı yoktur. İşte LİBELLE de evinizdeki toz kaynaklarını tamamen kurutuyor. Daha sonra halı ve mobilyalarınızda, değil yürümek, oturup kalkmak, Jimnastik bile yapsanız toz kalmadığı için ne soluduğunuz havada, ne de eşyalarınızda toz kalmayacaktır. 

Libelle dakikada 26.500 devirle dönen, -pass sistemli küçültülmüş uçak motoru sayesinde, yüksek vakum ve emiş gücü sağlar.

Libelle ile hediye olarak verilen özel kapaklı vakum poşetinin içine, yastık-yorgan-battaniye-uyku seti ve giysilerimizi koyup vakumladığımızda, hem yerden tasarruf ederiz hem de bu eşyaların içinde bulunan bakteri ve virüsleri suya hapsederiz.

Motorundaki ileri teknoloji sayesinde, vakum poşeti havasız kalsa bile, uzun süre vakumlamaya devam eder. Motoru yanmaz ve mükemmel bir vakumlama işlemi gerçekleştirir. 

Mobirise

Libelle Temizlik Robotu

Hermes Su Arıtma Sist.Paz.Dağ. ve Tic. A.Ş.
Şerifali Mah. Hatboyu Bulvarı
Burhan Sk. No:15/A, Ümraniye, İstanbul 

Çağrı Merkezi : 0 850 885 35 33
Teknik Servis : 0 554 887 31 15 
WhatsApp : 0 554 887 31 15

ABONE OLUN

Kampanyalardan haber almak için abone olun.


Bizi sosyal medyadan takip edeblirsiniz.